HAKKIMIZDA

Kozmetik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran bir firmayız. Sektördeki ihtiyaçları analiz edip, taleplerinize en uygun ürünü bulup en iyi ARGE ekipleriyle formüle ederiz. Araştırmaya aşık satın alma departmanımız ile yurtiçi ve yurtdışı en geniş seçenekleriyle, ürünlerinizin pazardaki konumunu en iyi yansıtacak ambalaj ve kutulamasını gerçekleştiririz. Talepleri özümseyerek tüm kreatifliği sergileyen tasarımcılar ile ürünlere farklı boyutlar kazandırırız. Alanında en iyi üreticilerle çalışarak, hayal ettiğiniz ürünlere ulaşmanızı sağlarız.

Konvansiyonel Üretici Değiliz

Üretici değiliz, çok iyi bir araştırmacıyız. En kaliteli ürünü en uyguna ve en güzel nasıl ürettirebiliriz sizin adınıza araştıran ve bu süreçleri profesyonel yöneten bir danışmanlık şirketiyiz. Yeni iş birliklerine, yeni fikirlere, yeni yöntemlere ve yeni formüllere açık yaratıcı bir ekibiz. Kozmetik sektörünü tüm dinamikleriyle ele alıp, marketing gözüyle değer yaratan profesyonelleriz.

AR-GE Hayallerinizi formüle edelim. Alanlarında uzman Ar-GE ekipleri ile yaratıcı formüller çalışıp, numuneleri tarafınıza sunarız. Uygun piyasa şartlarını tercih ederek kaliteli içerik geliştiririz. Ürün geliştirme sürecimizde ihtiyacınıza yönelik doğru stratejide ürünler elde ederiz. AMBALAJLAMA Hedef pazar ve ürün gruplarına yönelik farklı ambalaj çeşitlerini yurt içi ve yurt dışı araştırmalar yaparak size en uygun ambalajı buluruz. Her ürüne yönelik; kavanoz, cam şişe, tüp, özel tasarım parfüm şişeleri, pet ambalajlar, make up ambalajları, genel temizlik ürün ambalajları, bambu ambalajları, aerosol ambalajları, mum ambalajları vs. gibi pek çok alandaki ambalajlar arasından ürünlerinize en uygun olanı boyut, şekil ve renk seçenekleriyle sunarız. ÜRETİM Tarafınızdan onay verilen tüm aşamalardan sonra ürün gamınıza uygun, alanında uzmanlaşmış en iyi üreticiler ile çalışırız. Farklı üretici firmalar arasından tüm üretim belgelerine sahip, en kaliteli ve en uygun olanı seçip üretim sürecini başlatıp yönetiriz. SEVK Tüm kontroller yapıldıktan sonra ürünlerinizin yurt içi ve yurt dışı sevkiyatlarını organize edip size ulaşmasını sağlarız.

PRIVATE LABEL Version 2

PRIVATE LABEL Version 2 Nedir?

Daha çok üreticilerle yürütülen PL sisteminde bulunan eksiklik ve sınırlandırmaları ortadan kaldırarak geliştirdiğimiz versiyondur. Klasik PL sisteminde bir üreticiye gittiğinizde tüm iş süreçlerine o üreticiye ait iş ortakları ve çalışanlarla ilerlemek zorunda kalıyorsunuz. Bizim geliştirdiğimiz bu versiyonda her aşama için pek çok seçenek arasından size en uygun olanları beraber seçerek ilerliyoruz.

Neler Yapıyoruz

SÜRECİMİZ

Bizimle beraber, ürünleriniz için her aşamada
en uygunu ve en kaliteli seçeneği bulma özgürlüğünü keşfedin.

Kozmetik sektöründe pek çok seçenek elde etme deneyimi için bizlere ulaşın.

0850 372 172 0
Nurtanesi Sk. Abbasağa
34353 Beşiktaş / İstanbul